O nás

Dobrý den,

jmenuji se Iva Vrchotická a pořádáním odborných seminářů a školení pro odbornou veřejnost se zabývám od roku 2012.

Kurzy jsou zaměřeny především k novelizacím a změnám zákonů z oblasti daní, mezd, perzonalistiky a účetnictví. Jsou v převážné většině jednodenní, s obsáhlejší látkou dvoudenní.

Ke každé akci obdrží účastníci materiály, publikaci, či prezentaci v písemné nebo elektronické podobě, zpracovanou přednášejícím lektorem.

Lektorský kolektiv pochází z řad uznávaných metodiků, odborníků a vedoucích pracovníků Finančních úřadů, Úřadu práce, Okresních správ sociálního zabezpečení, advokátů, lektorů vysokých škol atd.

Od začátku činnosti nabízíme  a pořádáme semináře pro širokou odbornou veřejnost. Nyní, od roku 2017, jsme začali organizovat, vzhledem k velké poptávce, také zakázková firemní školení.

Naše snaha směřuje k tomu, aby se všechny vypsané kurzy uskutečnily, a to i při  nízkém počtu účastníků, což není běžnou praxí. Žádáme vás proto, aby jste nám svou plánovanou účast, nebo naopak storno vaší objednávky včas oznámili. Viz info účastníkům.

Naším trvalým cílem je zajišťování vysokého standardu kvality námi pořádaných seminářů, v odpovídajícím prostředí, s důrazem na spokojenost našich klientů.

Přihlaste se na některé z našich školení a přijďte se přesvědčit!

          Těšíme se na Vás.

                                                                                                                    S pozdravem Iva Vrchotická